O nas

18 lat doświadczenia

Firmę MT SYSTEM założyliśmy na początku 2019r. Jednak doświadczenie w branży budowlanej zdobywaliśmy czynnie pracując przez ponad 16 lat. Okres ten umożliwił nam bardzo dobre poznanie produktów chemii budowlanej jak również zasad i reguł jakie panują na tym rynku. Bazując na tym doświadczeniu oraz zdobytej wiedzy, wyciągnęliśmy wnioski stwierdzając , że we współczesnym świecie, zmiany oraz trendy zachodzą w tak szybkim tempie, iż coraz trudniej jest sprostać firmom oraz spełnić oczekiwania ich klientów.

Dlatego też, podjęliśmy decyzję o nawiązaniu współpracy z najlepszymi producentami, którzy dotrzymują tempa obecnym standardom jakie panują na rynku budowlanym.

Postawiliśmy na marki Premium!

Wiodące firmy produkujące chemię budowlaną, oraz produkty z ich katalogu ofert. Sprawdzone i polecane przez najlepszych fachowców z branży budowlanej. Firmy te cieszą się od wielu lat dobrą renomą, opinią oraz dużym uznaniem wśród stałych odbiorców i potencjalnych klientów.

W ciągu zaledwie dwóch lat działalności staliśmy się wiodącym dostawcą systemów dociepleń w powiecie Mińskim. Siłą firmy jest jakość, szybkość i terminowość realizowanych zamówień dzięki czemu możemy poszczycić się współpracą z wieloma firmami wykonawczymi, deweloperskimi i klientami indywidualnymi.

Zaufanie i uczciwe podejście

Wizerunek naszej firmy budujemy przede wszystkim na zaufaniu oraz uczciwym podejściu do każdego klienta który już z nami współpracuje oraz do każdego nowego, który nam zaufa i podejmie z nami współpracę. Ta sama zasada dotyczy wszystkich naszych parterów handlowych.

Zależy nam abyś poznał nas osobiście i sam mógł wyrazić opinię na nasz temat jak również na temat produktów które wybraliśmy dla Ciebie.

Jesteśmy ambitnym zespołem, pracujemy szybko i efektywnie. Uważamy , że lepiej zrealizować kilka pomysłów ale dobrze i do końca, niż rozdrabniać się na wiele i tego będziemy się trzymać.